Вакансії в Німеччині

Будівельна компанія запрошує на роботу професійних будівельників. Місце праці – Дортмунд (Німеччина). Заробітна плата: 1 880 € - 2 040 €. Кількість робочих годин - від 220. Будівельна компанія зводить приватні будинки та комерційні споруди не тільки у Німеччині, але і в Італії та Польщі. Оголошується набір спеціалістів: - бетонні роботи – 5 осіб; - ремонтні (внутрішні) роботи – 5 осіб; - плиточники 2-3 особи; - покрівельники 3-4 особи; - сантехніки 3-5 осіб; - електрики 3-5 осіб; * Готові приймати сформовані бригади 3-5 чоловік. Житло надає роботодавець - безкоштовно. Забезпечує усім необхідним інструментом та організовує доїзд до роботи.

На роботу в Німеччину потрібні ПЛИТОЧНИКИ. Обов'язки: класти плитку та виконувати фасадні роботи. - Зарплата 10Є/м2, норма м2/1 місяць = 220 м2, від 2200Є/місяць. - Робочий день 11 год. (7-18 год. (1год.перева.) - Робочий тиждень 5-6 днів, пн.-пн., субота – через 1. - Харчування за рахунок працівника. - Проживання 300-350Є за місяць. Вимоги: - Досвід роботи від 5 р. - Віза або біометрія. - Відсутність шкідливих звичок. - Вік 23-45 р. Додаткова інформація:                       - Вартість відрядження А1 80Є. - Робоча форма за рахунок роботодавця. - При потребі видають аванс. - Доїзд до роботи за рахунок роботодавця. Робота в м. München, Düsseldorf.

На роботу в Німеччину потрібні ГІПСОКАРТОНЩИКИ. Обов'язки: монтаж гіпсокартонних конструкцій. - Зарплата 6Є/год. – перший місяць, 8Є/год. - наступні місяці, 1440 - 1680Є/перший міс.,  наступні місяці 1920-2240Є/міс. - Робочий день 10-12 год. - Робочий тиждень 6 днів. - Робочий місяць 240-280 год. - Харчування за рахунок працівника. - Проживання за рахунок роботодавця. Вимоги: - Досвід роботи. - Віза або біометрія. - Відсутність шкідливих звичок. - Вік 20-50 р. Додаткова інформація:                       - Вартість відрядження А1 80Є. - При потребі видають аванс. - Доїзд до роботи за рахунок роботодавця. Робота в м. Rheine.

На роботу в НІМЕЧЧИНУ потрібні ШПАКЛЮВАЛЬНИКИ, ГІПСОКАРТОНЩИКИ, ПЛИТОЧНИКИ. Обов'язки: будівельні роботи. - Зарплата 9-11€ за год. (залежить від швидкості виконання роботи; норма 1500 м2/2-2.5 місяці) - Робочий день 10 год. (07.00-17.00). - Робочий тиждень 6 днів. - Харчування за рахунок працівника. - Проживання 200-250Є за місяць. Вимоги: - Віза або біометричний паспорт. - Досвід роботи. - Знання німецької мови на розмовному рівні принаймні в одного працівника з бригади. Додаткова інформація:                      - Вартість відрядження А1 80Є. - Аванс видають по домовленості. - Доїзд до роботи загальноміським транспортом, 20 хв. Робота в м. Berlin.

На роботу в НІМЕЧЧИНУ потрібен  автомобільний ЕЛЕКТРИК. Обов'язки: виготовлення причепів, тралів, лафет та інших негабаритів, ремонт електрики, вантажівок, тягачів, причепів, установка підйомного моста на причепи, установка крана підйома/опускання причепа, діагностика й ремонт схеми управління підйомної осі, перенос і підключення приладів пневматики для встановлення додаткового обладнання на вантажівки і причепи, встановлення системи вилучення повітря з подушок при розвантаженні на самоскидних причепах та інші роботи. - Зарплата 10€ за год. - Робочий день 8-10 год. - Робочий тиждень 5-6 днів. - Харчування за рахунок працівника. - Проживання 235Є за місяць. Вимоги: - Віза або біометричний паспорт. - Досвід роботи. - Вміння читати схеми з пневматики і гідравліки. - Відсутність шкідливих звичок. - Вік 23-40 р. Додаткова інформація:                       - Вартість відрядження А1 80Є. 1-3 дні стажування не оплачуються. Тривалість залежить від вмінь та розуміння процесу роботи. - Житло поруч з роботою. - При потребі видають аванс. Робота в м. Frankfurt am Main.

На роботу в Німеччину потрібні МАЙСТРИ ВНУТРІШНІХ РЕМОНТІВ (10 чол). Обов'язки: монтаж гіпсокартону, шпаклювання та малювання стін. - Зарплата 7-9€ за год. - Робочий день 9-12 год. - Робочий тиждень 6 днів. - Харчування за рахунок працівника. - Проживання за рахунок роботодавця. Вимоги: - Досвід роботи. - Віза або біометрія. Додаткова інформація: - Доїзд до роботи за рахунок роботодавця. - З собою потрібно взяти взуття з металевим носком та робочі штани.

На роботу в Німеччину потрібні ПЛИТОЧНИКИ (4 чол). Обов'язки: монтаж плитки на підлозі у автосалоних. - Зарплата 7-9€ за год. - Робочий день 9-12 год. - Робочий тиждень 6 днів. - Харчування за рахунок працівника. - Проживання за рахунок роботодавця. Вимоги: - Досвід роботи. - Віза або біометрія. Додаткова інформація: - Доїзд до роботи за рахунок роботодавця. - З собою потрібно взяти взуття з металевим носком та робочі штани. Робота в м. Stolberg (52222).

Сбор урожая в Германии 2000€
(pea)(pea)(pea)(pea)(pea)(pea)(pea)
Полная биометрия на начало работ! 
Физически здоровые, ответственные  до 40 лет! Приемущество студентам!
Оформляют как студентов
 
Обязанности: посадка/сбор урожая - Спаржа, огурцы, клубника 

Зарплата: 6,5 евро нетто (9.5 брутто)
График: 9-12 часов, 220-350 часов (1400-2200€)

Жилье: бесплатное, кемпинг 

Без вредных привычек!


.
 

 

Передзвонiть менi
X

Передзвонiть менi

ПІБ контактної особи:

Контактний телефон:

Дякуємо! Ми передзвонимо.